SundayAvenue

Live curious!

Unusual week

Apsirgau. Taip! Va-sa-rą… Visa šniurkšinti, kosinti ir nepaleidžianti arbatos puodelio iš rankų. Jėgų – didelis apvalus 0. Ypač vakarais. Norisi tik miego ir dar šiek tiek miego. Todėl beveik meldžiu savaitgalio, nepaisant to, kad jis vėl toli gražu nebus tingus…

Per tą nelemtą mano peršalimą šią savaitę mus maitino “Miesto kepėjas” ir “Sushi Express”, kur ragavom jų sezono naujieną: voveraičių pyragą. Na… ir dar gabalėlį mėsos pyrago su čiobreliais pagriebėm. Ir… pora saldainių su mėlynojo pelėsio sūriu.

Atėjus pyragų pasirinkimas buvo menkas. Guodžiau save, kad jie be proto skanūs, dėl to dingsta žaibiškai. Tačiau, jei labai labai atvirai… Skonis vidutiniškas. Tiek šalto, tiek pašildyto. Sezono pyragas man asmeniškai buvo per sausas. Nebūčiau kartojus, tačiau nusipirkom po du gabaliukus, o maisto išmetimas mano namuose yra didžiausia nuodėmė. Ir visgi…antrąkart grįšiu – paragauti saldžiųjų kepinių. Nes saldainiai su mėlynojo pelėsio sūriu buvo jummy! Beje, didelį 10-tuką rašau mus aptarnavusiai merginai.

Sezono pyragas su voveraitėm

Saldainiai su mėlynuoju sūriu

O vakarienė iš “Sushi Express”… Skonis, kaip visad, neblogas (valgėm Karai maguro), bet kuo toliau tuo labiau peršasi mintis, kad jų šefai, pamiršo kaip sushi gaminti. Visi iškritę, nelygiai supjaustyti, per mažai suspausti. Į lėkštę nebeįdėsi. Iš dėžutės gamtoje valgyti vis dar smagu.  Todėl nuotraukų ir nebus. Beje, naujajame “Sushi Express” Konstitucijos pr. situacija su pateikimu žymiai geresnė.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on August 11, 2011 by in Recipes, Reviews and opinions.
Advertisements

Blog Stats

  • 18,406 hits
%d bloggers like this: