SundayAvenue

Live curious!

B-day girl

Šventinei nuotaikai aprimus galiu drąsiai teigti – nesvarbu būčiau 3-jų ar 23-jų svajonės vis dar pildosi. Ačiū už tai, tiems, kurie yra. Šalia ar kiek tolėliau. Yra tuomet kai jų reikia, ar bet kada, net kai nesinori jų matyti. Nėra čia daug ką rašyti. Gimtadieniai – puikus išradimas! Ta proga darbe gardžiavomės pyragu, kurio receptą pasiskolinau iš The girl who ate everything blogo (Caramel Apple Cheesecake).

Aš kaip menka saldumynų mėgėja, ragaujanti juos daugiau iš kulinarinio smalsumo, esu įsitikinusi, jog recepte cukraus kiekis gerokai per didelis, todėl Ricotta sūrio sluoksnį pasaldinau tik puse puodelio cukraus. Gamindama tešlą taipogi nusižengiau receptui ir įmušiau du kiaušinius. Vanilės ekstraktą pakeičiau vaniliniu cukrumi, o karamelės visai atsisakiau. Patobulinimai, mano manymu skoniui nepakenkė. Gavosi lengvas, bet gana sotus pyragas. Visgi iš padarytų improvizacijų ištrinčiau tik vanilinio cukraus naudojimą, vanilės ekstraktas – žymiai geriau.

Savajam gimtadienio eksperimentui duočiau stiprų septynetą. Užtat mama vakare nustebino ne tik  šeimos tradiciniu svogūnų pyragu, kurio receptas akylai saugomas, o pats pyragas kepamas tik per Kalėdas, tačiau ir pasakišku vištienos-špinatų pyragu su Feta. Kaip tyčia, šeimoj atsiradęs naujas fotoaparatas pavertė visą šventę food fest’u. Ar kas gali būti geriau? Ragavom, tepėm, degustavom, diskutavom ir fiksavom kiekvieną kąsnį. Viską palydėjo juokas ir laimė, jog turiu tokią neišpasakytai pakvaišusią šeimyną.

Džiovintų pomidorų ir juodųjų alyvuogių užtepėlė

Vištienos ir špinatų pyragas su Feta

Marinuotos alyvuogės su apelsinų žievelėmis

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on July 28, 2011 by in Photography, Recipes and tagged , , , , , .
Advertisements

Blog Stats

  • 18,406 hits
%d bloggers like this: