SundayAvenue

Live curious!

Better life

Nė nebūčiau pagalvojusi, kad manęs laukia tokia permaininga savaitė. Ir ne, brangieji, aš ne apie orus ar nuotaikas (na gerai, iš dalies ir apie juos), tačiau pačios dienos, rodos, prieštarauja viena kitai. Nepaisant to laikausi įsikibus puikios nuotaikos, o antradienį pažymėjau vasarišku pasisėdėjimu vienoj iš senamiesčio lauko terasų. Oficiali vasaros pradžia. Tokie pasisėdėjimai neapsieina be įdomių temų, nejučiomis keičiančių viena kitą, mažų atviravimų, kiek senamadiško pabumbėjimo ir žinoma(!) taurės vyno. Tačiau šiandien, kai visa, kad buvo apkalbėta lengvai susigulėjo galvoje pradėjau mąstyti apie geresnį gyvenimą, – abstrakciją, kurios visi vienaip ar kitaip siekiam. Kokie gi būtų mano kriterijai?

Lyg tyčia, bemąstant Information is Beautiful puslapyje užtikau Better Life Index vizualizaciją. Kaip ir kiekvienas naujas jų darbas, šis sukėlė susidomėjimą ir kaip ekonomistė su kūrybiniu polėkiu negaliu nepacituoti gražios, visą idėją iliustruojančios, minties:

“There is more to life than the cold numbers of GDP and economic statistics.”

Smagiai dėliojau savo geresnio gyvenimo prioritetus geras 15 minučių, tik gaila, jog Lietuvos indeksas nepateikiamas. Beje, puslapis išties vertas dėmesio ir netgi motyvuojantis pažvelgti į informaciją kitu, kiek kūrybiškesniu, žvilgsniu. Todėl gero naršymo!

For better life,

//G//

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on May 25, 2011 by in Crafts.
Advertisements

Blog Stats

  • 18,406 hits
%d bloggers like this: